graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Всяке різне…

| 5 Comments

Сьогодні здох зовнішній карман для HDD. Точніше я йому, здається, допоміг. Як то кажуть: “сила есть – ума не надо” і мну примудрився під час підключення засунути USB-кабель в карман догори дригом від чого контакти переплутались і карман врізав дуба. Післязавтра думаю здам в гарантійку, а завтра тим часом куплю ще один (замовив Akasa ENP2SATA SL) – все одно через пару місяців буду брати ще один HDD, а то я не встигаю затарюватись DVD-R’ками щоб писати все музло/фільми/аніме яке качаю 😀 Та і ненадійний то засіб.

Подивився аніме Steamboy. Фігня фігнею… Якийсь “Уолт Дисней Презентс”, але на японській мові. Ні малюнок не вразив, ні сюжет, ні герої (взагалі відстій). Про діалоги взагалі мовчу, бо пафос там просто зашкалював. Фу. По моїй шкалі оцінювання 4/10 з дуже великою натяжкою.

Зате сьогодні знову ж у мінус-одного проглянув список очікуваних анімех цієї осені і вже записав пару цікавеньких найменувань:

 • Ghost Hound (відгалуження відомого Ghost in the Shell).
 • Mokke (мінус-один вважає, що атмосферою буде нагадувати “Камічу!”)
 • Majin Tantei Nougami Neuro (судячи по опису цікава зав’язка сюжету)

Плюс хоч і малореально, але можливо мене таки зацікавлять Minami-ke (нестандартним малюнком) та Clannad (робила та ж студія, що і Air, а Ейр мені досить-таки сподобався – далеко не на кожній анімесі у мене до горла ком підкатує).

Крім того, в тому ж описі осінніх релізів згадується, що Shingetsutan Tsukihime (ця анімеха в п’ятірці моїх найулюбленіших речей, а головна героіня – Аркуейд Брюнстадт – взагалі улюблений жіночий персонаж 🙂 ) робилась по комповій грі (я цього раніше не знав). Тож я швиденько проглянув вікіпеідю на предмет гри “Tsukihime“, яка стала прообразом серіалу і не довго думаючи знайшов її в торрентах разом з ресурсами пропатченими на англійську мову. Завтра до ранку має докачатись-ня 🙂

А ще в мене нарешті докачалась 180-денна тріал версія Visual Studio 2005 Professional. Завтра знесу 2003, поставлю 2005 і якщо воно мені сподобаться, то через півроку розпрощаюсь з 299$ 😀 Правда за версію Standart, а не Professional.

5 Comments

 1. …список очікуваних анімех цієї осені…

  це далеко не повний список, тільки моя су’єктивна вибірка. повний список тут.

  …що Shingetsutan Tsukihime…робилась по комповій грі…

  не просто по грі, а по порнографічній грі 😆 (гарем там присутній по повній програмі), так що будь готовий 😉 ; а аніме справді вийшло гарне, у мене теж одне з улюблених.

 2. цукіхіме – не просто гра, а порно-гра 😉 (гарем там зберігся і в аніме). і дуже популярна.

  а аніме, справді, вийшло гарне, у мене теж одне з улюблених.

 3. Та я поглянувши на вікові обмеження так і подумав 😀

  P.S. А того, що я поки скачав йому не вистачає – треба копирсатись ще…

 4. еее… вибачаюсь, якщо у тебе склалося враження, що Ghost Hound – це відгалуження Ghost in the Shell у прямому смислі цього слова (тобто щось на зразок сіквела). як я розумію, там спільних героїв чи сюжету не буде, просто буде в тому ж стилі + подальша розробка кіберпанкових ідей ГІТС – дух у кібер-оболонці і далі по тексту (від того самого автора концепції і за сценарієм сценариста Лейн (найкращого в цьому стилі аніме, як на мене)).

 5. Та ні, я приблизно так і подумав…

  P.S. Лейн мну теж дуже подобається 😉

Залишити відповідь

Required fields are marked *.