graywolf's lair

Inhuman being's diary…

В пику політиці…

| 10 Comments

По ТБ іде всяка політична маячня, а мну собі сидить навушниках відгородившись від цього лайна і дивиться “Death Note”. Як не як, а воно вважається найкращою новинкаою 2006-го року. Доводиться, правда, дивитись в рос. закадровому перекладі, бо жоден з англомовних сабберів так і не випустив ще його повністю (це просто дивина якась) та і я почекаю його в HDTV з нормальними англомовними сабами 🙂 Отож, “Записник смерті”… Нудьгуючий школяр знаходить зошит, який “впустив” на землю один нудьгуючий бог смерті, щоб його знайшла людина і розважитись спостерігаючи за розгортанням подій. А зошит не простий, а чарівний: коли вписуєш туди чиєсь ім’я і при цьому уявляєш його зовнішність, то за 40 секунд ця людина помирає від серцевого нападу. Але можна впродовж цих 40 секунд вписати інший спосіб смерті. Якщо вписано інший спосіб, то впродовж 6 хв. і 40 секунд можна вписати обставини смерті (але вони повинні бути реальними). Отакий собі подарунок долі. Школяр перевіряє чи працює воно на злочинцях і пересвідчившись в його дієвості починає влаштовувати криваві жнива злочинців з метою звільнити світ від покидьків і хм… стати богом. Але не всі люди вважають це адекватним, особливо Інтерпол і для того, щоб виявити причину масових вбивств підключають супер-крутого детектива, якого до того ніхто не бачив, але який ще не знав поразок (кароч, Шерлок відпочиває 🙂 ). І починається боротьба ідеалів, характерів і, що найцікавіше, мізків. Кароч, поки проглянув 9 серій – офігенна річ. Захоплююче, динамічне… Мішанина екшену та детективу. Цікаві головні герої. Звісно, не без своїх, ляпів, але “who cares?”. Кажуть, правда, що всередині воно стає трохи нуднуватим, та і довжина його в 37 серій вигляда не дуже оптимістично – сумніваюсь, що такий драйв можна витримати впродовж такого часу, але побачимо. Поки що я в захваті. MUST SEE однозначно.

P.S. А той детектив чимось дуже схожий на мене 🙂 Я теж часто люблю так сидіти підклавши ноги під себе, обожнюю солодощі, такий само худий, блідий, сутулий і малоохайний (вдома – завжди, але перед виходом на вулицю я на відміну від “L” хоч зрідка дивлюся в дзеркало 🙂 ).

10 Comments

 1. в смислі – жоден англ. сабер не випустив? ти що, знущаєшся? а звідки росіяни, по-твоєму, деруть? випустили вже давно, вже і забули. вже навіть ліцензували, і заборонили поширення, тому всі сабери (а їх було штук 5) познімали (але знайти можна 😉 ).

  до того ж, існує 2 (два!) українських переклади (щоправда один (той що швидкий, який йшов паралельно із серіями) зовсім фіговий (перебрехуються навіть англ. текст, інколи просто чиста відсебятина), а інший – повільніший – просто фіговий посередній (тобто дивитись можна, для ознайомлення)).

  і шоу далеко не краще – фігня чистої води, звичайний шьонен. хіба що малюнок справді гарний (медхаус + великі бабки).

 2. Я просто кажу про повний переклад з першої по останню серії, а не солянки 😉 І бажано в HDTV (звісно якщо він колись вийде в такому форматі), а не ріп. Те, що є український я бачив, але додвилюся вже так, як почав…

  Ну а щодо шоу – на смак і колір, як то кажуть, фломастери різні… 🙂

 3. з першої по останню звісно, штук 5, ясно що не солянки, і ясно, що там були hd… коли шоу було – все було. зрозумій, є такий момент – ліцензування, коли воно відбувається в країні, в кодексі поведінки фансаберів знімати це шоу з поширення (до того ж вони можуть потрапити під кримінальну відповіальність в штатах; адже поширювати шоу, яке має власника – це піратство). тому всі сабери “познімали” себе з прямих джерел.

  ти просто забуваєш, що фансаби – це не піратство, коли шоу ліцензується, воно не поширюється, і ніяких інших hdtv ти не дочекаєшся (хіба що через півроку від піратів, коли зроблять двд-ріп; але переклад там буде зовсім не такий гарний, як у фансаберів (адаптований під сша))

  але через irc знайти фансаби, я певен, можна. хоч сам дивився солянку (починав live-evil, потім була Animanda, потім Kuro-Hana (до речі, останні дві серії випущені теж ними, тільки анонімно, оскільки вони вже отримали листа про ліцензування)) – вся інфа , наприклад, тут; але якщо треба несолянку, прийдеться походити по чатах.

 4. Ясно. Ну тоді доведеться полазити по IRC 🙂

 5. куро-хана має з 13-до передостанньої http://providemoar.com/bots/kurohana.php (з 23 hd), дві останнії серії – їх же перекладач робив анонімно (на тошьокані)

 6. є пакет з двох саберів, обидва дуже хороші переклади, я їх дивився Death Note [Animanda&Kuro-Hana&Ruberia], тут усі 37 серій (Руберіа – це той анонімний переклад Куро-хани, про який я казав; щодо hd в цьому пакеті не знаю (аніманда не робила hd, але якість у них все-рівно супер, ідеальне співвідношення розмір/якість))

 7. Арігато за інфу!

  Animanda&Kuro-Hana&Ruberia у мене з вчора стоїть на паузі в торрент-клієнті. Я все ніяк не міг зважитись качати цю солянку чи ні. Раз так, тоді качатиму.

 8. (не побачив твій попередній пост)

Залишити відповідь

Required fields are marked *.