graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Wireless world

| 4 Comments

Пару днів тому обзавівся безпровідною мишою Kingston Ci65. Просто не описати наскільки це зручна штука… Кабель не закручується і не заважає, коли тягаєш ноут, легко відключати та складати в рюкзак, прорезинені боки та клавіші, приємний дизайн. Спочатку, правда, із-за батарейок (до речі, жре воно їх дві формату AA, а значить можна задіяти звичайні аккумулятори) здавалась важкою, але зрештою я й хотів важчу, аніж була і швидко звик до нової. Кароч, безпровідні технології – це круто. Взагалі у мене вже з місяць тому виникла мрія перевести все, що можна на безпровідені технології. Наразі на всю користуюсь WiFi: на квартирі фактично з самого переїзду і з минулого тижня і вдома (ну запарився я постійно кабель по підлозі прокидувати), тепер маю безпровідну мишу. Залишилось ще дістати безпровідні вуха (може Koss Cobalt, коли подешевшає рази в 2-3 😀 ) та безпровідний USB-hub (хочу Belkin Wireless USB Hub), щоб було куди підключати зовнішні вінти 🙂 Але ані того, ані того поки в Україні нема де придбати. Та і коштують вони наразі “трохи” неадекватно. Особливо хаб – переплачувати за безспровідність вчетверо порівняно з провідним – то якось… І коли в мене то все буде, то зі шнурків залишиться лише живлення (хоча можна буде і без нього, але WiFi та й інше радіо будуть сильно навантажувати батарею 🙁 ) і буде справжній рай, але треба буде запастись ще одним комплектом аккумуляторів 😀

4 Comments

  1. Наразі не дуже зрозуміло по якому виду бездротового зв”язку вона працює 😉

  2. Миша? Наскільки я розумію яксь специфічна для мишей технологія. В спеках зазвичай пишуть просто “Wireless RF” (де RF – radio frequency, тобто радіочастота). Для мишей Логітек є своя специфічна і покращена технологія – FastRF, але моя, здається, її не підтримує.

  3. я просто не розумію, чому так мало мишей роблять з блютусом, зважаючи на те, що він є на більшості ноутів. І зазвичай блютусові миші коштують набагато дорожче.
    Може блютус більше жере потужності?

  4. Можливо… А може просто маркетингові війни. Ті ж самі Wireless USB хаби працюють також по своїх стандартах, не блютус. Хоча там інша справа – там дуже високошвидкісний доступ – теортично близько 500 мегабіт, здається.

Залишити відповідь

Required fields are marked *.