graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Вексіл – 2077 Ізоляція Японії

| 5 Comments

Чорт, ледь не пропустив:

Дія відбувається у 2077 році. Японія поринула у повну ізоляцію від зовнішнього світу – як колись у давнину, але ще надійніше, адже вже десять років країну накрито спеціальним електромагнітним полем, практично унеможливлюючим контакти з іноземцями. Тим не менш, мирова спільна занепокоєна чутками про розвиток У Японії заборонених автоматизованих технологій, і тому засилає туди групу агентів на чолі з дівчиною на ім’я Вексіл. Вони мають дізнатися, що насправді відбувається у країні.

Отож, сабж: 3D-аніме “Вексіл – 2077 Ізоляція Японії” (aka: “Vexille – 2077 Nihon Sakoku“). Cьогодні одразу ж після тренування лечу в кінотеатр “Київ” на показ, що буде сьогодні о 21-00. Цікаво все-таки подивитись… Тим паче, що його я не знайшов в інеті (прем’єра в Штатах буде аж в наступному році).

5 Comments

  1. це, мабуть, дууже поганий фільм… типу final fantasy (найгірший продукт в історії анімації) та іншого 3д-лайна (відсутність оповідання + погана гра акторів + погані спецефекти (які вони вважають хорошиими))…

  2. Я все таки хочу подивитись на власні очі… Зараз модно охрещувати все 3Д лайном апріорі. Інколи заслужено, інколи – ні. До речі, судячи зі скрінів воно зроблено в стилі Appleseed, а мені такий вид анімації (комп`бтерні 2D персонажі і 3D фон) сподобався. Але в “Яблуці” сюжет хромав – побачимо що буде тут.

    P.S. В мене, мабуть, дійсно дуже поганий смак, але з графічної точки зору мені “FF: The Spirits Within” свого часу сподобалось 🙂 Чимось нагадало іграшку Cyberia 2, в яку я свого часу грав в дитинстві.

  3. Розкажеш потім,якої мовою, бо на сайті кінотеатру нічого не сказано.

  4. чому ж апріорі – є більш-менш нормальне 3д (перший шрек); але загалом ідея, що люди повинні тащитися тільки тому, що майя навчилася плавно рухати мехи, як на мене, глибоко неправильна. хоча б тому, що "плавно"- це ще не означає природно, та і "природно" – це теж ще анічогісінько не означає (ну природно, ну і що? wtf? чому мене це повинно якось хвилювати? що, я мало природних рухів в житті бачу?)

    а оскільки у них (в 3д-анімації) весь бюджет зазвичай іде на анімацію, сюжет-оповідання відсутні (на них зекономлено)…

    та і взагалі, вони просто негарно малюють – мабуть, тому що не художники (таланту нема)…

Залишити відповідь

Required fields are marked *.