graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Новий пров

| 6 Comments

Сьогодні подав заявку на 50-годинне тестове безкоштовне підключення широкополосного інету від GoldenTelecom: СвітОнлайн. Все таки 200 грн. в місяць за повний анлім як по трафіку так і по швидкості (тобто швидість не ріжуть, а вона плаваюча – залежно від завантаженості каналу) – це дуже смачно, враховуючи мої потреби в музиці та аніме 🙂 Так що тепер можна відвикати від звчики качати все та писати, а можна буде просто дивтись все прямо з інету 🙄 Тим паче в світлі моднявих технологій типу P2P потокового відео. А ipnet вже запарив. У них інет навіть без шейпів лагає частенько, а з шейпами – то взагалі дурка (зарубіж – наче на модемі, навіть GMail інколи не відкривається 👿 ). Тут не те що торренти не покачаєш, а другий раз подивишся зайвий відик на Ютюбі і все – приїхали: 4 Кб/с – “палучітє, распішітєсь”. Так що спробуємо щастя з Голденом. Відгуки про нього ніби-то адекватні, правда шкода, що в них все через VPN. Вантажитиме машину, мабуть, страшне.

P.S. А все-таки поштовий (не електронний) спам інколи буває корисним. Якби не кинули листівку – фіг би я дізнався, що вони вже підключають і на Оболоні… Бо чув востаннє за них півтора роки тому – тоді таке щастя коштувало 300 грн. і список районів був набагато вужчим.

UPD: P.P.S. 2Finve: якщо все буде Ок, то я зможу допомагати вести тобі останні серіали на anime.univ.kiev.ua 😎

6 Comments

 1. я навіть з форуму не дуже зроумів, чому не розглядався Укртелеком, чи у вас просто нема міського телефону? а у Голдена є доступ в UA-IX?

 2. а) Є доступ до UA-IX (причому на шалених швидкостях)
  б) від 8-9 Мегабіт на світ вхідного і трохи менше вигідного (у телекома за таку ціну я отримую лише 2Мб/512Кб)
  в) щоб підписати угоду з укртелекомом потрібно щоб заяву писали власники телефону, а коли тягнуть мережу, то лише користувачі. Нам просто не хочеться зайвий раз турбувати своїх поточних арендодавців.

  Ось людина відгук написала по свіжим слідам: http://www.toliblog.info/archives/598
  Мене таке влаштовує…

 3. у нас на роботі голден (не оптика) – швидкість нормальна, але робота нестабільна; в поточному місяці було 2 даунтайма 😥 … плюс у них там страшенна бюрократія – вони висавили нам невірний рахунок (просто неправильно помножили (!)), і потім 2 місяці розбиралися, поки визнали… писали писульки, дзвонили… задовбали до неможливості, всі жили витягли… (жлоби коротше).

  але це, можливо, і не показник, просто так попало…

 4. Ну, враховуючи, що тут у мене оплата фіксована, тож проблем з множенням бути не повинно…

  P.S. Я зараз з трудом уявляю, що може бути нестабільнішим за IP-Net 🙂

 5. Воля 😉

  он Гонзо також плачиться на іРнет, і постійно витілає з джабер-конференції

 6. Ну можеть буть… Про Волю теж чув багато “нєлєстних” відгуків. 🙂

Залишити відповідь

Required fields are marked *.