graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Сайтоклепальництво…

| 6 Comments

Повернувся до одного закинутого два місяці тому веб-проекту. В деяких місцях ледь згадав що воно робить… Треба проглянути код та де треба переписати, або хоча б коментарі пододавати. І це ще плюс, що я не так багато по ньому зробив, бо витратив багато часу аби перегнати його з django версії 0.96 до 1.0.2, а так би і більше треба було б переписувати. Тож позавчора причесав, щоб все запрацювало з новою версією фреймворку, а вчора ввечері вже грався з django.core.serializers на серверній стороні (хоча від них доведеться відмовитись, мабуть, бо забагато зайвої інфи генерують про структуру бази) та jQuery (це мну потрібно для підтримки Ajax в пошуку/додаванні). Останнє – це просто казка. Розбирати XML по DOM-моделі навіть на мові високого рівня типу JavaScript – завдання для людей з міцними нервами (я вже не кажу про випадки на роботі, коли це доводиться робити на C++ з MSXML – то взагалі рак мізків 😕 ). Але на jQuery – це реально халява. Особливо селектори по атрибутам вузла (node) та перебір each()… Я просто в захваті.

А ще треба буде знайти час, аби помацати Facebook Connect та Google Friend Connect. Ідея кльова – буде здорово реалізувати на сайті. TechCrunch, наприклад, з Фейсбук коннектом виглядає пафосно.

6 Comments

  1. та давай вже пререліз потицяти…

  2. Рано ще… 🙁 Так як я хочу його одразу написати гарно, то на кожну дрібницю йде багато часу (особливо на вивчення відповідного теоретичного і практичного матеріалу) і воно повільно просувається. В релізному варіанті зараз працюю над додаванням аніме з кешуванням. У мене є дві ідеї реалізації – одна простіша та потужніша, але більше вантажитиме сервер, інша ж складніша і не така гнучка, але з меншим навантаженням. Зараз працюю над другою, але намагаюсь писати так, щоб можна було потім леко перейти на перший варіант… Плюс постійно треба перевіряти, щоб не можна було робити всякі sql-ін’єкції та мінімізувати можливість спуфінгу. Нудна, але необхідна робота, щоб ніякий кулхацкер там не зламав нічого…

  3. та розумію… 🙂 просто хотілося, якщо він у тебе онлайн десь вже є, покритикувати дизайн (а то потім пізно буде)

  4. Викладати я зараз навряд кудись буду, але воно житиме на http://ftp.graywolf.org.ua коли я вдома 🙂 Правда, це вже як зроблю повністю додавання аніме та загальний список. Зараз робота йде досить швидко, але загадувати не хочу.

  5. а що за сайт, якщо не секрет?

  6. Ну, почалося осьо тут все: http://graywolf.org.ua/2008/03/24/tracking-new-an

    Підсумок обговорень (в їх результаті з'явилось багато нових ідей) та рапорт про поточний стан речей тут:

    http://graywolf.org.ua/projects/anime-now/

Залишити відповідь

Required fields are marked *.