graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Disqus

| 6 Comments

З другої спроби прикрутив собі систему коментування Disqus. Що воно таке та навіщо воно треба можна почитати тут (хоч інформація про його недоліки там вже частково застаріла, адже вийшла друга версія Disqus-API, де багато з того пофіксили). Перед імпортом я у сапорту попросив вичистити мої старі аккаунти, аби розпочати з чистого листа, що вони дуже і дуже оперативно зробили. Імпорт цього разу пройшов набагато краще і в Дискас не попали всього 18 коментарів з 502, про які повідомляє WordPress. Не ідеально, звісно, але цілком юзабельно, а порівняно з першою спробою влітку 2008-го, коли імпортувалося лише близько половини коментарів – взагалі круто 🙂 Плюс ще пару багів вони з того часу пофіксили. Ніби цілком юзабельне вже зараз…

6 Comments

  1. взагалі-то мені було би приємніше, якби коментарі з фф відображалися як звичайні коментарі (безнапису Friendfeed comments і т.д.) – цікаво, є там десь така галочка?

  2. взагалі-то мені було би приємніше, якби коментарі з фф відображалися як звичайні коментарі (без напису Friendfeed comments і т.д.) – цікаво, є там десь така галочка?

  3. Хєрово ще, що коли коментуєш Дискас-повідолення на FF, то воно сюди не потрапляє 🙁 Типу як ось: http://ff.im/MdzX

  4. бачив, у тебе появився подвійний скролбар справа..?

  5. прикольно 🙂 підтягуються коментарі з FF 🙂

Залишити відповідь

Required fields are marked *.