graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Мандрівний замок від Хаяо Міядзакі на ТБ

| 2 Comments

Стараннями панянок Світанкової та Бережної на світ з’явився переклад чарівної казки від справжнього маестро анімації Хаяо Міядзакі знятому за мотивами однойменного твору англійської письменниці Діани Джонс: “Мандрівний замок Гаула”. Навіть якщо ви не любитель аніме, спробуйте подивитись його в суботу 29 серпня, дайте йому шанс: об 11-05 по “1+1”. Якщо говорити про мене, то я, власне, і став любителем аніме після перегляду “Сен та Чіхіро в полоні у духів” (більш відомомого на Заході як “Віднесені привидами”) – іншого твору цього ж аніматора. А “Мандрівний замок” хоч і не належить до моїх улюблених творів Міядзакі, але повірте: він все одно на голову вищий за більшість анімаційних творів, які ви бачили в своєму житті 😉 Справжня казка, чиста і добра. І просто відмінний малюнок, який вартий показу на великому екрані, ІМХО.

UPD: якщо вам цікаво скачати сабж, то можна дістати відео в дуже гарній якості (1280×720, HDTV-реліз від THORA) з озвучкою від 1+1 з торренту, який можна взяти тут: Howl’s Moving Castle на UAnime. В цьому ж контейнері є оригінальна звукова доріжка (для фанатів), а також англійські та українські субтитри. За появу цього релізу у Інтернет-просторі шалена поядка RomP‘у!

Howls Moving Castle by Hayao Miyazaki

P.S. До речі, я тут подумав, що варто буде ще купити оригінальну книжку. Прочитати, а потім подарувати своїй маленькій двоюрідній сестричці 🙂

2 Comments

 1. Якщо кортить – можу дати почитати першу й другу книжки з серії Джонс 🙂
  ПС. РомП зробив підгонку звуку під Тору, але каже, що там два глюки – в одноу місці не вистачає складу, в іншому – 15 секунд звуку без тексту, він наклав з оригінального заплатку. Може, хтось на “гуртом” записав, бо там замовлення на запис було (до речі, його о 6й ранку сьогодні ще раз показували:)))

  • Дякую за пропозицію! 🙂 Та я я все одно якось хочу вибратись чи то на Петрівку, чи то в книжковий магазин, бо вже давно з художньої літератури нічого не брав.

   О, чудово! Чекатимемо на появу релізу Ромпа в торрентах. Щодо того, що звук можна буде з "Гуртом" дістати я теж подумував – треба буде подивитись.

   P.S. 6-та ранку (враховуючи, що я зазвичай лягаю не раніше другої ночі) – то було б для мене занадто. Навіть заради Міядзакі 😀

Залишити відповідь

Required fields are marked *.