graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Garage48, Startup Mixer, DOU Hackaton і всі, всі, всі…

| 2 Comments

Garage48 logo

Мені отут подумалось, чи я єдиний кому цікаво було б якось прийняти участь у якомусь із названих у сабжі заходів? ^_^ Про Хакатон я знав раніше, але якось не склалося, а про два інших дізнався буквально нещодавно. Основна їх ідея – написати робочий додаток/стартап за дуже обмежену кількість часу (24-48 годин, причому не робочих, а саме календарних!). Я подивився на список того, що клепали під час проведення Garage48 – вражає.

Отож, з того, що проводиться в Україні я знайшов три: Garage48, Startup Mixer, DOU Hackaton. У першого основний приціл на практику і навчання саме створення і просування стартапів (на заходах присутні “наставники”, які допомагають правильно обрати цільову аудиторію, скерувати розробку в умовах обмеженого часу та “продаж” ідеї). Другий – наш український клон першого. Хакатон судячи з того, що я читав у відгуках менш бізнес-орієнтований і більше схоже на змагання “just for fun”: зібрались, попили пива, склепали прожку (хоча, що цікаво, судячи з відгуків продуктивність на Хакатонах була вищою ніж на проведеному на минулому тижні Startup Mixer).

Кароче, хацууууу! Схоже, що наступний захід – це Garage48 в травні 2012 в Києві. Треба придумати цікаву але компактну ідею і не провтикати дату як завжди.

2 Comments

  1. Так, було б круто.

    От єдина проблема з такими речами – мені після 24 годин кодингу доведеться тиждень відходити, а після 48 взагалі здохнути можна. (Хоча, може в мені лінь говорить. 🙂

    • Є таке… 🙂 У нашої команди на колишній роботі колись теж було завдання написати свій медіаплеєр "на вчора". Три дні поспіль по 10-12 годин кодингу – і особисто у мене відхідняк весь наступний тиждень, бо мізки вже геть не варили. Зате це було весело – не звичайні будні від дзвінка до дзвінка, а виклик (не лише просто зробити свій шматок задачі, а перед цим ще оптимально розподілити роботу на трьох, організувати взаємодію). Мені особисто результати таких спринтів (нехай виснажливих, зате дуже цілеспрямованих) приносять більше задоволення аніж рутина. В них встигаєш отримати результат ще до того як пропаде запал, а мені складно підтримувати власну мотивацію на довгострокових речах, коли кінця і краю не видно.

      Але все-таки це ж не 24 години суцільного кодингу на пообідати та покимарити теж трохи час є 😉

Залишити відповідь

Required fields are marked *.