graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Info / Інфо

Like the whole site this page is written in Ukrainian. If you don’t speak Ukrainian, but still interested in me, then you are probably interested in my professional skills and thus prefer to check my professional info that can be found on my portfolio website.

Вітаю вас в моєму вовчому блозі. Записи я роблю нерегулярно, а лише коли є багато вільного часу і велике бажання занотувати щось собі на згадку та/або чимось поділитись. Записи ведуться в двох категоріях: звичайнісінький особистий щоденник, який можна знайти в однойменній категорії, та тематичний блоґ про цікаві мені речі: музика, кінематограф, аніме, література, фотографія, програмування та інтернет, подорожі та інше. Список моїх основних інтересів – нижче. Блоґ ведеться виключно українською мовою (з естетичних та ідейних переконань 😉 ), хоч я і абсолютно вільно спілкуюсь російською (у мене російськомовні батьки) та дуже непогано англійською. Коментувати ви можете будь-якою мовою (але не факт, що я вас зрозумію 🙂 ), аби лише не спамили.

Ммм… Щодо моєї більш ніж скромної особистості, то з’явилася вона на світ весною 1985-го року в місті Біла Церква Київської області. Там же в 2002-му закінчив середню школу №9 з поглибленим вивченням іноземних мов, чому не в останню чергу і завдячую своєму вельми непоганому володінню англійською. В 2007-му році закінчив факультет кібернетики Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка з дипломом спеціаліста. Наразі працюю проджект менеджером у київському офісі бельгійської компанії Materialise Dental, веду команду з чудових девелоперів, QA та інших у світле майбутнє (принаймні я на це дуже сподіваюсь 🙂 ) плюс маю пару власних та спільних із друзями і знайомими інтернет-проектів в розробці. Якщо вас цікавлять мої професійні здібності (а я не відмовлюсь від цікавої та корисної роботи), то вам в нагоді стане моє резюме, а при необхідності зв’язатися зі мною вам знадобиться контактна інформація яку ви можете побачити справа в сайдбарі (або знизку, якщо дивитесь сайт на телефоні 😉 ).


І знову graywolf :) Фотографує.

Програмування

Власне, для мене це водночас і хоббі, і засіб існування. Зараз являюсь програмістом на C++/C# в компанії Materialise Dental NV, займаюсь розробкою стоматологічного софту. Також цікавлюсь сучасними віяннями в Інтернет та мобільних технологіях. Коли є час та натхнення у вільний від роботи час займаюсь фрілансовими проектами на C++ (Qt), Python (фреймворки Django та Google App Engine) та останнім часом Java (Android) і потроху цікавлюсь програмуванням для Mac та iPhone.

Література

Якщо вже мова зайшла про літературну творчість, то тут люблю (ба, навіть обожнюю) читати наукову фантастику, а для розслаблення – фентезі, або історичні романи.

Ну і філософські речі теж дуже люблю. Особливо німецьких філософів Ніцше та Шопенгауера.

Цифрова фотографія

Мріяв фоткати я ще давно, коли малим крутив в руках старенький радянський Зеніт, але свого часу не склалося… Зараз же, коли зміг дозволити взяти собі більш-менш нормальний фотоапарат (хоч і не дзеркалку, але і не звичайну мильницю) хочу зайнятись цим більш серйозно. Але на стежці фотографії я стою лише на самому початку і похвастатись якимись значними досягненнями не можу. Альбом більш-менш вдалих фоток ведеться тут.

Музика

На жаль, грати ні на яких інструментах не вмію, що компенсую масою музла, яке я слухаю. Я його переслухав не просто багато, а карколомно багато і взагалі музика супроводжує мене 60-80% часу коли я не сплю, а інколи і коли сплю. Все, що я слухаю (навіть зі смарту) зазвичай відправляється на сервіс last.fm, тому мій музичний смак (як взагалі так і впродож останнього тижня) можна оцінити тут.

Кінематограф

Як і більшість інших людей дивлюся фільми. Останнім часом, правда, порівняно мало, але все ж… Обожнюю містику та різноманітні психологічні драми. Почав проникатися арт-хаусом, але поки проглянув досить мало такого роду речей. В кінотеатри ходжу досить рідко та і то лише на український дубляж або оригінал плюс будь-які саби. Улюблений кінотеатр – “Жовтень”, бо показує не лише блокбастери, а і цікаві не масові кінострічки.

Аніме

Колись ярий ненависник, що поливав його лайном всякий раз, коли чув згадку про нього на форумах, а зараз один з найвідданіших фанатів цього виду анімаційного мистецтва. Причому займаюсь не лише його переглядом, а і перекладом на українську мову (в рамках проекту UAnime) для поширення серед україномовного населення. Список аніме, який наразі в мене є, включаючи те, що я подивився з відповідними оцінками, можна знайти тут.

Кендо атестація

Подорожі

Подорожі були моєю пристрастю з самого дитинства, ще коли батько розповідав як вони з другом в юні роки сплавлялись Дніпром під парусом. Мені з дитинства і до цих пір подобається ходити по залізничному вокзалу, бо на ньому мене охоплює відчуття пригоди. Подорожі люблю різні… Як походи по річкам та горам з важкеньким рюкзачком за плечима, так і вилазки просто в якесь місто чи місцину, аби пофоткати визначні місця (особливо якщо там є замки чи якісь інші старовинні укріплення). З недавніх пір почав викладати свої мандрівки тут.

Кендо

Кендо – сучасне бойове мистецтво японського фехтування на бамбукових мечах. Походить від стародавніх японських технік володіння мечем. В сучасній Японії розглядається як один з видів спорту. Являюсь активним членом “Київської федерації кендо”, хоч поки що я лише початківець – маю лише базовий шостий кю, але є величезне бажання і натхнення розвиватись далі та приймати участь у змаганнях.

Me & Kornet

Велосипеди

З осені 2008-го власник cross-country велосипеду Scott Aspect 55. Зараз їжджу погано, бо в дитинстві у мене практично не було практики, але хоч тепер намагаюсь виправити цей недолік і заодно зайнятись велотуризмом.

Верхова їзда

Все таки техніка-технікою, а відчувати непокірну міць живої тварини під собою, яка має свій справжній характер, поведінку і звички – це геть інше. Ніщо не порівняєш з тим, що відчуваєш, коли летиш галопом по полю міцно стискаючи ноги аби не вилетіти з сідла, а вітер тріпоче волоссям.

Мотоцикли

Оскільки дуже люблю відчуття “вітру в обличчя” (коні, велосипеди) і не люблю машини, то логічним продовженням стало зацікавлення мотоциклами. Тому з недавніх пір став власником маленького червоненького двоколісного залізного коня Honda CB125E. Зараз намагаюсь здати на права 🙂