graywolf's lair

Inhuman being's diary…

To kill or not to kill ICQ…?

| 5 Comments

Схоже мене переслідує якийсь злий рок в ICQ. Спочатку я нещодавно змінив там пароль і тепер не можу його згадати 😀 В принципі, я приблизно його пам’ятаю і тому думаю якось побрутфорсити (принаймні перші декілька символів я запам’ятав 🙂 ), але все одно не факт, що вийде… Потім до того всього ще й шлюз аськи на jabber.kiev.ua став глючити – у мене в онлайні 2-4 контакти, хоча я знаю, що їх набагато більше і більш того я з усіма можу спокійно балакати, але не бачу хто в онлайн 🙁 І наразі це єдине місце, де збережений мій пароль і лише завдяки ньому я зараз взагалі нею можу користуватись; в принципі, можна попросити Анрі видерти з бази джабер-сервера хеш icq-пароля та дати мені, а я б його вже локально брутфорсонув – це було б набагато швидше, але не знаю чи він погодиться і чи взагалі там можна видерти хеш. І от сиджу я і думаю… Може не його нафік ту аську? Більшість з ким я зазвичай розмовляю все одно сидять в jabber чи gtalk. Частину я зможу перетягнути. Але все ж шкода багато контактів, яких перетягнути не вдасться.

5 Comments

 1. а ти пробував поміняти пароль по милу https://www.icq.com/password/ ?

  кидати аську недобре (як і взагалі будь-що) – вона повинна бути інтегрована у щось більше, не інакше… а то що за прикол…

 2. Пробував. У мене в асьці мило не прописане… 🙁

  Та я знаю… Просто мені аж погано як подумаю, що доведеться знову ресабскрайбити всіх на новому номері, якщо не вдасьться пароль відновити так.

 3. можеш перекинути свій контакт-лист з jabber.kiev.ua на gtalk, і він там буде завжди (jabber.kiev.ua запускатимеш тільки, коли треба буде додати новий контакт).

  мій icq-сервіс – jabber.me.uk, працює загалом стабільно, але бувають легкі перебої.

 4. на скільки мені розповідав Гонзо, пароль там навіть не шифруються. Думаю звертатись треба до нього, а не до Анрі 😉

 5. О, цікаво 🙂 А що, Гонзо досі ним займається? Я думав він передав сервер на підтримку Анрі. Ну, в будь-якому випадку дякую за інфу – завтра попрошу у Гонзо зкинути мну пароль 😀

Залишити відповідь

Required fields are marked *.