Трохи про Poets of the Fall в Києві

Трохи про Poets of the Fall в Києві

На відміну від багатьох, які дізналися про гурт з саундреку до Max Payne 2, я їх надибав абсолютно випадково. Мабуть лежало на чиємусь FTP ще давно-давно в гуртожитку і я просто шукав чого б такого скачати перед виселенням звідти 😀 Єдине, що точно пам’ятаю – це те, що мені дуже сподобалась назва і я скопіював “на потім”. Це “потім” згодом настало… і це було “вау!” І от нарешті цих порівняно маловідомих у широких колах фінських чуваків довезли до Києва (варто зазначити, що Львову пощастило більше – “Поети осені” виступали там минулого року на фестивалі “Старе Місто” і я тепер ще більше кусаю лікті, що не попав тоді – у мене навіть квитки були куплені, але відрядження прийшло неочікувано). Ну а про сам виступ…

Що я можу сказати… По-перше, такій роботі з публікою можуть позаздрити трохи менш ніж всі гурти, які я до цього раніше бачив вживу (а там список уже ого-го – колонка справа). По-друге, зал приймав їх чудово і, вертячи головою по сторонах я помітив, що досить багато людей знало слова, що теж було кльово і, впевнений, було приємно самим музикантам. Найбільше це проявилося на Carnival of Rust, де тихі куплети зал співав голосніше за Марко. По-третє, було цікаво послухати акустичні версії “Someone Spcial” та “Sorry Go ‘Round” (я не знаю чи часто вони таке роблять на інших концертах, бо звучить прикольно). З поганого – більша частина контингенту все-таки вельми спцифічна 😀 Ну і новий альбом – так собі (на перший слух так би мовити; треба буде ще послухати, може врублюся).

На концерті також було кілька пісень з нового альбому “Temple of Thought” (2012), який судячи з Вікіпедії офіційно вийшов всього тиждень тому.

UPD: Сет-лист виступу

Kamikaze Love (Temple of Thought)
Diamonds for Tears (Revolution Roulette)
Temple of Thought (Temple of Thought)
Roses (Carnival of Rust)
Cradled in Love (Temple of Thought)
Locking Up the Sun (Carnival of Rust)
War (Twilight Theater)
The Lie Eternal (Temple of Thought)
Stay (Signs of Life)
Illusion & Dream (Signs of Life)
Gravity (Carnival of Rust)
Late Goodbye (Signs of Life)

Acoustic:
Sorry Go ‘Round (Carnival of Rust)
Someone Special (Signs of Life)

Encore:
Dreaming Wide Awake (Twilight Theater)
Carnival of Rust (Carnival of Rust)
Lift (Signs of Life)

І трохи відео.

Акустична “Sorry Go ‘Round”:

“Cradled in Love” (медляк з нового альбому):

“Carnival of Rust”:

Sergii Gulenok

Sergii Gulenok

View Comments