Info / Інфо

Info / Інфо

Like the whole site itself, this page is written in Ukrainian. If you don’t speak Ukrainian, but still interested in me, then you are probably interested in my professional skills and thus prefer to check my LinkedIn profile.

Вітаю вас в моєму блозі. Записи я роблю нерегулярно, а лише коли є багато вільного часу і велике бажання занотувати щось собі на згадку та/або чимось поділитись. Записи ведуться в двох категоріях: особистий щоденник, та тематичний блоґ про цікаві мені речі: музика, кінематограф, аніме, література, фотографія, програмування та інтернет, подорожі та інше. Список моїх основних інтересів нижче. Блоґ ведеться виключно українською мовою з естетичних та ідейних переконань. Коментувати ви можете будь-якою мовою.

І знову graywolf :) Фотографує.

Програмування

Власне, для мене це водночас і хоббі, і засіб існування. Зараз являюсь фрілансером та власником компанії Okami Technologies OÜ, займаюсь розробкою софту. Досвід в цій сфері вже понад 10 років: різні задачі, оточення та стеки технологій.

Література

Якщо вже мова зайшла про літературну творчість, то тут люблю читати фантастику, історичні романи, німецьку класичну філософію.

Цифрова фотографія

Мріяв фоткати я ще давно, коли малим крутив в руках старенький радянський Зеніт. Повний альбом подорожей ведеться на Flickr, а найбільш вдалі викладаються 500px.

Аніме

Колись ярий ненависник, що поливав його лайном всякий раз, коли чув згадку про нього на форумах, а зараз один з найвідданіших фанатів цього виду анімаційного мистецтва. Причому займаюсь не лише його переглядом, а і перекладом на українську мову в рамках проекту UAnime для поширення серед україномовного населення. Список аніме, який наразі в мене є, включаючи те, що я подивився з відповідними оцінками, можна знайти тут.

Подорожі

Подорожі були моєю пристрастю з самого дитинства. Починаючи від походів по річкам та горам з рюкзаком за плечима, так і вилазки просто в якесь місто чи місцину, аби пофоткати визначні місця.

Кендо

Кендо – сучасне бойове мистецтво японського фехтування на бамбукових мечах. Походить від стародавніх японських технік володіння мечем. В сучасній Японії розглядається як один з видів спорту. Являюсь активним членом “Київської федерації кендо”, хоч поки що я лише початківець – маю лише базовий шостий кю.

Кендо атестація

Sergii Gulenok

Sergii Gulenok