graywolf's lair

Inhuman being's diary…

Google Play Music, Popcorn Time і всі, всі, всі

| 9 Comments

Olivia's Headphone Critique

Всі хто мене знає пам’ятають, що я великий прихильник всяких хмарок та онлайн потоків. Я вважаю торренти (не як технологію загалом, а традиційне їх використання для закачування фільмів та музики) ледь не стародавнім артефактом, у мене немає локальної музичної бібліотеки MP3 абощо. В час, коли все є в інеті, а його швидкість більш ніж достатня для передачі HD-відео — це нераціональне використання диску. Я вже згадував (тиц і туц) якими сервісами я типово користуюся для цього, але оскільки останній час я відкрив для себе кілька нових штук, то вирішив провести ревізію і поділитись із загалом 🙂

Музика

Тут багато чого змінилося 🙂 Нагадую чим я користувався до цього:

Deezer
Музичний стрімінг з шикарною музичною колекцією (є навіть популярні українські виконавці, хоч і небагато) за 6.99EUR в місяць з можливістю кешування обраних альбомів для офлайн прослуховування у додатках для Andriod та iOS. Офіційно доступний з України.
Amazon Cloud Drive
Це просто хмарний диск, але у нього є фіча: мінімальний платний аккаунт (20GB за 10 баксів на рік) дозволяє зберігати необмежену кількість MP3 файлів, які не рахуються в ті 20 гіг і які можна в онлайні слухати через Amazon Cloud Player. Щоправда для того, аби воно запрацювало треба трохи промудохатись із американськими Proxy, але після першого успішного логіну та активації все працює як годинник. Я свого часу залив туди весь свій 200 гіговий диск з музикою 🙂 У Amazon Cloud Player також є мобільний додаток iOS/Android з усіма відповідними плюшками.
Spotify
Відмовився рік тому як підписався на Deezer. У них тупа політика доступності — Україна за 5 років так і не з’явилася в списку підтримуваних країн… Ціна в 9.99 фунтів за місяць теж якось дорогувато.

Все це пішло у вікно і замінилося одним: Google Play Music. За 49 грн. в місяць (в кілька разів менше ніж той же Deezer) отримуємо шикарну вибірку музичних альбомів. Суб’єктивно трохи меншу ніж у Deezer, бо коли я перекидав поточну бібліотеку, то з 30-ти поточних альбомів я недорахувався п’яти, але це мізер. Також є клієнти для Android та iOS, які дозволяють кешувати музику локально для офлайн-прослуховування. Ще одна фіча Google Play Music – туди можна залити 20000 своїх музичних треків, чого з головою має вистачити аби доповнити те, чого у них немає в наявності, при цьому на противагу Amazon Cloud Drive він супортить музику у FLAC та OGG (я саме цими штуками забив свої 20 гіг на Амазоні, але їх все одно не видно в Cloud Player). Наразі мені ще треба буде відфільтрувати всю музику на Cloud Drive щодо наявності дублікатів на Google Play (майже впевнений, що залишиться здебільшого українські виконавці) і перезалити на той-таки Play.

В результаті отримуємо чудову музичну бібліотеку з FLAC та OGG за третину ціни Deezer + Amazon Cloud Drive.

Google Play Музика

Кіно

Тут довгий час була майже повна диктатура торрентів. Спочатку вона трохи схитнулася завдяки Турбофільму, який дозволяв дивитись велику кількість серіалів в оригінальні озвучці з оригінальними сабами. Якщо використовувати його через Vemeo (це така proxy з виходом в кількох країнах: US, CA, DE, UK), то безкоштовно. Сама прокся коштує 3.95 USD в місяць. Як альтернативний варіант, звісно, завжди є ex.ua, але там в онлайн-режимі перегляду сабів нема 🙁

turbik.tv

Та ж сама проблема була з фільмами, тому доводилось качати торренти та саби і дивитись локально. Але нещодавно я дізнався про таку чудову штуку як Popcorn Time, яка, власне, і є торрент-клієнтом з вбудовним каталогом фільмів та відео-переглядачем і вона, що важливо, таки підтримує саби (якщо вони є в торренті). Також в останніх версіях вони зробили підтримку стріму на Google Chromecast, що взагалі чудово. Звісно з торрентами та подібним софтом є певний ризик по частині безпеки, але я не так часто дивлюсь відео аби сильно перейматись і взагалі досить безтурботний 🙂 Ще зауважу, що цей варіант канає саме для любителів перегляду всього в оригіналі/англійському дубляжі. Для тих хто дивиться дубляж ex.ua все ще буде кращим вибором.

Popcorn Time

That’s all folks 🙂

9 Comments

  • Хм, справді… Але з іншого боку у мене не настільки гарний слух і я навряд почую різницю, тому все одно перекидатиму.

   • думаю краще перекодувати в mp3 власноруч (можна обрати програму для кодування, параметри і т.п.) бо Google більше зацікавлений в економії місця а не збереження якості. а оригінали закинути на якесь файлове сховище (в мене були плани забекапити все на box.com, навіть купу безкоштовних 50Гб акаунтів завів, але не дійшли руки).
    я використовую Google Play Music для музики з http://www.murfie.com/ та інших легальних місць але останнім часом я все менше і менше її слухаю тому потроху позбувають дисків на murfie і відповідно видаляю їх з Google Play Music (про всяк випадок 🙂

    offtop: виявляється у мене для intensedebate є 2 різних акаунти (рідний та wordpress.com). вони з 2010 року обіцяють додати можливість їх обʼєднувати але віз і нині там.

    • Хм… Про варіант зі збереженням оригіналів – цікаво. 50Гб аккаунти – це як? Там наче зараз безкоштовні лише 10 Гб. Сервісів типу Murfie у нас нема, тому я просто купляю MP3-версії альбому і закачую на Amazon Cloud (А тепер буду на Google Play).

     Ага, я теж помітив, що здається з часу купівлі вордпресом Дебати залишились в тому ж вигляді як і до покупки 🙁

     • Це була акція для телефонів LG (Nexus 4 теж підходив), якщо авторизуватися в програмі для телефону то акаунт апгрейдився навічно до 50Гб. Обмежень на кількість апгрейдів з одного телефону не було тому я завів 80 акаунтів (4Тб). Зараз дають 50Гб на рік, підозрюю що через рік файли не зникнуть але переповнений акаунт перейде в режим read-only.
      Ті акаунти я використовую в основному для бекапу фотографій (1.3Тб вже залив).
      Була ідея з lossless музикою в ALAC але після кількох десятків Гб це все загальмувалося бо в мене є погана звичка редагувати теги та навіть перейменовувати файли 🙂

      Я все менше зустрічаю intensedebate а от disqus якось активніше розвивається та розповсюджується.

  • О, а я при читанні здивувався, як так, невже «Корпорація Добра»™ зробила щось на краще, а не як завжди?

   Але в цілому — непоганий шлях.

 1. Є ще http://acestream.org/, саби за наявністю показує.

  Але я в своїй Убунті все вирішую простіше, ставлю qBittorrent, потім вмикаю "Sequential downloading" і VLC все це прекрасно хаває, якщо натиснути "Play as is".

Залишити відповідь

Required fields are marked *.